A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  104
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bebe is a singer. Shpetim Hajdini, qe ndryshe nga te tjeret njihet edhe si BEBE. Ndonese nuk eshte kengetar i njohur. Por nqs se e shofim nga ana e arstistit ka arritur qe zemrat, e publikut ti marr shume shpejt. Shpetimi per dallim nga tjeret, eshte shum ndryshe etj. Bebe gjithashtu njihet si nje nder vlogeret me te medhenj ne Kosove. Ai bën vlog per jeten e tij te perditshme apo diqka interesante. Beben pati ndihme nga miqte dhe familjart e tij për të arritur de...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gjend

Big Flaw

Roland Mullaavda

Bushtra

Bejuos

Danog

Da Freak

Ardian Rexhepi

Andosone

Taulant Derguti (Tali)


Tags: Bebe, Shpetim Hajdini

Bebe in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018