A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bebe Rexha

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  157
  • Origin:
  • New York 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Bebe Rexha is a very famous singer of Pop music. Bebe ka qënë vokalistja e grupit mjaft të njohur "Black Cards". Bebe Rexha është një artiste që premton shumë në skenën e muzikës amerikane, e cila dëshiron të përhapë një opinion pozitiv mbi jetën e të rinjve dhe të grave. Bebe filloi të këndonte kur ishte vetem 4 vjeç. Ajo jeton në New York, por është me prejardhje nga Dibra e Madhe. Bebe po shquhet edhe si kompozitore dhe ka shkruar këngë për artistë të njohur si Selena Gomez. Kompozimi i saj...

>> Full biography >>


Twitter

Account

Official

Webiste

Facebook

Profile

SoundCloud

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add New

Official Profiles

All Your Fault Pt. 2 (2017)

All Your Fault Pt. 1 (2017)

I Don't Wanna Grow Up (2015)


» Add A Song »


I Got You
Meant To Be
F.F.F.
Me, Myself & I
No Broken Hearts
In The Name Of Love
The Way I Are (Dance With Somebody)
Back To You
Like I Do
Take Me Home


Translations (1)


Related Artists:

Elvana Gjata

Dhurata Dora

Kida

Xhensila Myrtezaj

Adelina Ismaili

Rita Ora

Shkurte Gashi

Filloreta Raçi (Fifi)

Aida Doçi

Eli Fara


Tags: Bebe Rexha, Bleta Rexha

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018