Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bebe Rexha

Tags: Bebe Rexha, Bleta Rexha

Origin: New York    Residence:        Age: 28   Zodiac sign: Virgjeresha  
Bebe Rexha is a very famous singer in pop music. Bebe Rexha është një artiste që premton shumë për të ardhmen në skenën e muzikës amerikane, e cila dëshiron të përhapë një opinion pozitiv mbi jetën e të rinjve dhe të grave. Bebe filloi të këndonte kur ishte vetem 4 vjeç. Ajo jeton në New York, por është me prejardhje nga Dibra e Madhe. Ka pak që është publikuar klipi i saj i ri "Comeback Kids" si soliste dhe eshte në përgatitje video për këngën "Take Me Home" me Cash Cash (momentalisht në v...

>> Full biography >>


  • Find Bebe Rexha on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  129

All Your Fault Pt. 1 (2017)

.png" content="5" width="160" height="31">


» Add A Song »


I Got You
Me, Myself & I
The Way I Are (Dance With Somebody)
F.F.F.
Back To You
No Broken Hearts
I'm Gonna Show You Crazy
In The Name Of Love
I Can't Stop Drinking About You
Like I Do

Translations (1)

Add an e-Card

Disqus Comments
lyrics.al © 2007 - 2017