A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mc Beka

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  24
  • Origin:
  • Podujevë 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Mc Beka is a popular singer and songwriter of Pop music. Bekim Latifi ka mbaruar shkollen e mesme te muzikes 'Prenk Jakova' Prishtinë, Drejtimi 'Gitare','Jazz'. Deri me tani ka disa albume dhe bashkepunime me kengetare te ndryshem. Disa prej bashkepunimeve jane me Adelina Ismajlin, Besnik Qaken, Donika Gashin, Mihrije Brahen, Gilin me kengen Viza C e cila u realizua ne vitin 1994. Më datë 31 Dhjetor 2004, Adelina Ismaili publikon videoklipin "Boll Ma", në bashkëpunim me Beka. Më datë 5 Qershor 2...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Leutrim Gervalla

Albatrit Muqiqi

Qendrim Pllana

Red Bloody

Vigan Shehu

Vali Kuqi

Neki Emra

Andin Randobrava

Dorand Sinani

Bledian Qoti


Tags: Beka, Mc Beka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018