A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Dehari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Bekim Dehari is a popular singer of Traditional Wedding music. Më datë 2 Maj 2008, Bekim Dehari & Sefaja publikojnë videoklipin "Une Dhe Ti". Në vitin 2009, Bekim Deari publikon albumin "Unë Dhe Ti". Në vitin 2009, Bekim Deari publikon albumin "Sot Dasma Fillon". Më datë 18 Korrik 2011, Bekim Deari publikon videoklipin "Ti Pa Zemer". Më datë 31 Tetor 2012, Bekim Deari publikon videoklipin "Potpuri Me Defa". Më datë 27 Qershor 2014, Bekim Dehari & Sefaja publikojnë videoklipin "Potpuri 2014". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

100% Live (2016)

Gabimisht (2014)

Sot Dasma Fillon (2009)

Unë Dhe Ti (2009)

As N'tokë E As N'qiell


» Add A Song »

Une Dhe Ti
Ti Pa Zemer
Potpuri Me Defa
Knaqu Dashnija Jem
Potpuri 2014


Related Artists:

Enver Haliti

Besmir Hoxhaj

Uran Dervishi

Celi Uka

Nura

Faton Macula

Menderes Lumani

Skender Kelmendi

Rubens Acet

Rim-I


Tags: Bekim Dehari, Bekimi, Bekim Deari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018