A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Dehari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Bekim Dehari is a popular singer of Traditional Wedding music. Më datë 2 Maj 2008, Bekim Dehari & Sefaja publikojnë videoklipin "Une Dhe Ti". Në vitin 2009, Bekim Deari publikon albumin "Unë Dhe Ti". Në vitin 2009, Bekim Deari publikon albumin "Sot Dasma Fillon". Më datë 18 Korrik 2011, Bekim Deari publikon videoklipin "Ti Pa Zemer". Më datë 31 Tetor 2012, Bekim Deari publikon videoklipin "Potpuri Me Defa". Më datë 27 Qershor 2014, Bekim Dehari & Sefaja publikojnë videoklipin "Potpuri 2014". ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

100% Live (2016)

Gabimisht (2014)

Unë Dhe Ti (2009)

Sot Dasma Fillon (2009)

As N'tokë E As N'qiell


» Add A Song »

Potpuri Me Defa
Une Dhe Ti
Ti Pa Zemer
Knaqu Dashnija Jem
Potpuri 2014


Related Artists:

Besmir Hoxhaj

Enver Haliti

Uran Dervishi

Nura

Celi

Andin Musliu

Orhan Ademi

Sadik Kadriaj

Isa Gashi

Ledian Raboja


Tags: Bekim Dehari, Bekimi, Bekim Deari

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018