Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Kastrati

Tags: Bekim Kastrati

  Age: 42   Zodiac sign: Demi  
Bekim Kastrati is a popular singer. Bekim Kastrati u shoqerua me muzik qe nga mosha 5 vjeqare,dhe prej vitit 2003 ai filloi te njihet pasi realizoi kengen e tij te pare neper ekranet televizive "Albana"....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Per Disponimin Tuaj (2014)

Kujto Dashurine Time (2010)

Potpuri Me Yjet (2006)

.png" content="5" width="160" height="31">

Zemra Pa DashniBijo Mori Bij
Ne Dasmen Tende
Maturant
Super Femer
Kujto Dashurine Time
Shkele Besen Tende
Kam Jetu Me Ty

» Add A Song »

Disqus Comments
lyrics.al © 2007 - 2017