A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Kastrati

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Age:
  • 43
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bekim Kastrati is a popular singer. Bekim Kastrati u shoqerua me muzik qe nga mosha 5 vjeqare,dhe prej vitit 2003 ai filloi te njihet pasi realizoi kengen e tij te pare neper ekranet televizive "Albana". Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet". Në vitin 2010, Bekim Kastrati publikon albumin "Kujto Dashurine Time". Më datë 30 Qershor 2011, Bekim Kastrati publikon videoklipin "Kam Jetu Me Ty". Në vitin 2014, Bekim Kastrati publikon album...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Per Disponimin Tuaj (2014)

Kujto Dashurine Time (2010)

Potpuri Me Yjet (2006)

Zemra Pa Dashni


» Add A Song »

Maturant
Bijo Mori Bij
Super Femer
Kujto Dashurine Time
Ne Dasmen Tende
Shkele Besen Tende
Kam Jetu Me Ty


Related Artists:

Marlen Qelia

Bajram Asllani

Shkelzen Shpenadija

Claudio La Regina

Hazir Qelaj

Gjergj Hila

Faruk Visoka

Evans Rama

Altin Basho

Nehat Ferati


Tags: Bekim Kastrati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018