A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Kumanova

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Bekim Kumanova is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Në vitin 2008, Bekim Kumanova publikon albumin "Hile Hile" Në vitin 2010, Bekim Kumanova publikon albumin "Tallava Për Shoqeri" Më datë 16 Qershor 2011, Elda Berisha publikon videoklipin "Kengen Mos Ta Ndalim", në bashkëpunim me Bekim Kumanova. Në vitin 2011, Bekim Kumanova publikon albumin "100% Live 2011" Më datë 22 Tetor 2012, Bekim Kumanova publikon videoklipin "Krejt I Ke Haram". Më datë 24 Dhjetor 2012, Bekim Kumanova & Valbo...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Official

Webiste

Youtube

Channel

Twitter

Account

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts

Live 2017 (2017)

100% Live 2011 (2011)

Tallava Për Shoqeri (2010)

Hile Hile (2008)

Gabimisht U Dashuruam


» Add A Song »

Ti Me Ke Vra
Bum Bum
Krejt I Ke Haram
E Drejta
Hey Zemer


Related Artists:

Ahmet Mehmeti

Artan Jusufi

Bimi Mustafa

Isa Neziri

Bashkim Spahiu

Fani (M)

Florimi

Ruzhdi Durmishi

Muhamet Sejdiu

Astrit Zikolli


Tags: Bekim Kumanova

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018