A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekon Mehmeti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Bekon Mehmeti is a singer. Bekon është kantauror dhe tekstshkrues nga Kosova. Bekon ka të përfunduar shkollë e muzikës në Prishtinë drejtimi solokëndim dhe piani vazhdon studimet në bachelor drejtimin Muzikologji. Bekon muzikën ka nisur në moshën 7 vjeçare duke ekzekutuar piano ai luan edhe në Kitarë dhe bass. Bekon ka mbajtur mbrëmje të ndryshme nëpër bare të ndryshme si këngëtarë i muzikës qytetare por edhe si pianist dhe kitarist. Bekon është pjesë e Arbasound Studios...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Roland Mullaavda

Mafia

Ridi

Trimi A.K.A Dr.L

Unfame

Gold King

Arba-G

Sttyler

Edinjo

Bejuos


Tags: Bekon Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018