A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  26
BIOGRAFIA: Beli is a popular singer of Tallava music. Më datë 14 Dhjetor 2013, Ilda publikon videoklipin "Kshu E Boj", në bashkëpunim me Beli. Në vitin 2014, Beli & Klodi publikojnë albumin "Dasma Me Gurbetaqar". Më datë 4 Mars 2015, Beli & Klodi publikojnë videoklipin "E Du E Du Dashnin E Vjeter". Më datë 18 Nëntor 2015, Beli publikon videoklipin "T'kam Me Vete", në bashkëpunim me Valton Krasniqi. Në vitin 2016, Beli & Klodi publikojnë albumin "Tallava Bombastike". Më datë 16 Nëntor ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Tallava Bombastike (2016)

Dasma Me Gurbetaqar (2014)


» Add A Song »


Related Artists:

Kokoshi

Bajram Zyberaj

Driton Jakaj

Dyli

Perparim Murati (Papi)

Agush Idrizi

Ernim Ibrahimi

Afrim Muçiqi

Gazmend Mehmeti

MCM


Tags: Beli, Bel Duraku, Albert Duraku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018