A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
Bergin Demaj is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Black Fish Entertainment

(Current label)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Vedat Lushtaku

Vllaznim Buxhovi

Faton Dolaku

Albatros Rexhaj

Besim Bunjaku

Izet Rraci

Gjon Gjevelekaj

Riza Dolaku

Efraim Kastrati

Agim Mustafa


Tags: Bergin Demaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018