A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bertan Asllani

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  156
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Turqi 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bertan Asllani is a popular singer of Pop music. Bertan Asllani lindi në Shkup ku edhe e përfundoi shkollën fillore dhe të mesme në Kolegjin Amerikan pasiqë për të ishte vendi i duhur ku kishte takuar edhe shumë nga shoqëria e tij. Muzikë ishte diçka që ai gjithmonë kishte dashur të angazhohej në të. Dëshira e tij për të qenë këngëtar, tekstshkrues, producent ishte diçka nga e cila kurrë nuk hoqi dorë. Dhe kështu kur ishte 11 vjeç ai këndoi për herë të parë me një grup Turk në vitin 1996. Më vo...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Instagram

Account

Twitter

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

İmkansiz (2013)

Besa Besë

Akoma Te Du


» Add A Song »

Shum Low
E Ta Kisha Dit
Ilaç Nuk Gjej
Damla Damla
Nuk Vjen Parasysh
Pranoje
Kujt I Thua Xhan
Aşk Herşeyi Affeder
Belki De
Imkansiz


Translations (5)


Related Artists:

Berkan

Kelly

Kristo Thano

Albatrit Muqiqi

Lindon Berisha

Gerard Merdani

Lind Islami

Vali Kuqi

Gëzim Gashi

Egzon Pireci


Tags: Bertan Asllani, Bertani

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018