A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bertan Asllani

Tags: Bertan Asllani, Bertani

Origin: Shkup    Residence:        Age: 27   Zodiac sign: ♋ Gaforrja  
Bertan Asllani is a popular singer of Pop music. Bertan Asllani lindi në Shkup ku edhe e përfundoi shkollën fillore dhe të mesme në Kolegjin Amerikan pasiqë për të ishte vendi i duhur ku kishte takuar edhe shumë nga shoqëria e tij. Muzikë ishte diçka që ai gjithmonë kishte dashur të angazhohej në të. Dëshira e tij për të qenë këngëtar, tekstshkrues, producent ishte diçka nga e cila kurrë nuk hoqi dorë. Dhe kështu kur ishte 11 vjeç ai këndoi për herë të parë me një grup Turk në vitin 1996. Më vo...

>> Full biography >>


  • Find Bertan Asllani on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  152

İmkansiz (2013)

Besa Besë

Akoma Te Du


» Add A Song »


Damla Damla
Nuk Vjen Parasysh
E Ta Kisha Dit
Kujt I Thua Xhan
Zemer
Belki De
Pranoje
Aşk Herşeyi Affeder
Litari
Ilaç Nuk Gjej

Translations (5)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018