A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bes Kallaku - A Ti Bim O Bish


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2013

2013-12-28T14:09:06

E futa hekrin , o ke kmisha
o hapni rrugen se po kalon bisha
jom gjo e rond ti je askushi
Un jom Kanabis ti gjethe rrushi

un vetem fol me men,fol me mend ,fol me mend
ju vetem hapni ven , hapni ven ,hapni ven
sme hyn ne sy as kerkush as kerkush
se jom i musht plako jom jom i musht

o robt e shpies
o Dj e di vet ti e
o robt e shpies
bjeri o Dj

A TI BIM O BISH
A TI BIM O BISH

U futa mrena o ke klabi
o bodigardi vrap porten e hapi
kush ka inat si del hesapi
ti je tek pull un vet i 7-ti

un vetem fol me men,fol me mend ,fol me mend
ju vetem hapni ven , hapni ven ,hapni ven
sme hyn ne sy as kerkush as kerkush
se jom i musht plako jom jom jom i musht

o robt e shpies
o Dj e di vet ti e
o robt e shpies
bjeri o Dj

A TI BIM O BISH
A TI BIM O BISH
A TI BIM O BISH


Lyrics submited by  Lukinjo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018