A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bes Kallaku - Skifterat 2  (Feat. Rati)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  81

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2015

2015-07-06T14:47:54

Featuring

Rati


[Besi:]
Homre mi hola,
Por favor mi hola
Kedaxhos... lavabata
Hola mi hola

Jena skiftera me Porsche Panamera
Me leke e Me eura
Kena pare si mbreti, ktu o lezeti
Me lambo pre verteti
Ej ju qe po m'boni vipin
Me makinat tona ju po beni klipin
Jena spaidermena nga pallati n'pallat
Ne direkt jena mrena
Jena, jena, jena spaidermena

REF. 2x:
Skiftera ne jena
skifterat i kena mas vetes, mas vetes

[Rati 2x:]
Jena me skiftera
Me çuna me vlera
Jam me milionera
Skiftera, skiftera

[Besi:]
Kena ça na do zemra
Firma me emra, roleks ene femra
Ej ju qe m'boni vipin
Me makinat tona ju po boni klipin
Jena te dy, el mariachi mos me ra n'sy
El mariachi, El mariachi
el mariachi me versaçi
el mariachi, el mariachi
el mariachi nga Laçi

REF. 2x:
Skiftera ne jena
skifterat i kena mas vetes, mas vetes

[Rati 2x:]
Jena me skiftera
me çuna me vlera
Jam me milionera
Skiftera, skiftera

[Besi REF. 2x:]
Skiftera ne jena
skifterat i kena mas vetes, mas vetes

Mos me ra n'sy...
A iken cta er?


Lyrics submited by Skifteri99
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018