A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bes Kallaku & Olsi - N'dashni


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/05/2017

2017-05-13T15:00:00

Music:

Maringlen Boja


Yeah. this is for you baby
This is for love
This is for you
Love you
❤️

2x
Me ty ndryshoi kjo jeta ime
Si drita hones plot magji
Nigjoji kto fjalt e zemres time
Se t'kam dhi mu n'dashni

2x
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Se t'kam dhi mu n'dashni

Sa her qe dal n'kafe un me ty me kap koka
Mbase jam nervoz se porosit gjithmon te fohta
Sa her e shof qe del ajo me 2 mije euro takat
Kurse un me xhepa bosh ene hudhren qe m'futi plaka
Me e majt per shanc e mos me ra nsysh
Ajo do me hyp n'X6 kurve un kam vec golf 2sh
Shita lopen per ta ble ene zemra sa sme plasi
Ene pse e kam me naft i kam vu impiant gazi

2x
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Se t'kam dhi mu n'dashni

Un se di si kujtove se un ty te du vertet
Ti vec kur del ne snap se kshu live je qamet
N'foto ishe super thash per mu ti je prefekt
Kur tpash u errsova se ti ishe si levrek
Medet cem ka gjet ajo do gjona te kapme
Un 7qind lek me vete per me mor cigare t'hpame
Qe ty kur tkam njoft nuk e di ku e kom kuleten
Kom fillu tu ik m'spital me pyt me sa ma morin veshken
Po prap e mblodha veten dhe vazhdova te te pys
Shyqyr qe more makiato se do te kisha shkly dysh
se do te kisha shkly dysh

2x
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Se t'kam dhi mu n'dashni


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018