A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa Kokëdhima

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  164
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besa Kokëdhima is a very famous singer and songwriter of Pop music. Origjinën e ka nga Qeparoi i Himares, por eshte rritur në Fier dhe Tiranë ku dhe jeton. Ka studiuar përreth 3 vjet në Angli ku përfundoj gjimnazin. Në përfundim të tij u kthye ne Shqipëri dhe nisi projektin për realizimin e albumit e saj të parë. Vazhdoj shkollen e lartë për administrim biznesi. E rritur ne nje familje qe i eshte perkushtuar biznesit, Besa duket se i ka tradhetuar shijet e prinderve, ne kerkim te vetvetes. Por suksesi i Beses si ...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Twitter

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

SoundCloud

Profile

Google+

Profile

Official

Webiste

Add Official

Social Accounts

Ti Je Festa Ime (2014)

Besa Për Festat... (2013)

Evolution (2009)

Besa (2006)


» Add A Song »

Zejemër
1, 2, 3
Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj
Për Ditët Që Janë Veç Kujtim
Amelia
Kalorës I Natës
Mos M'le Me Ra
Kokëfortë
Mbretëreshë
Arabia (Faj)


Translations (13)


Related Artists:

Zaimina Vasjari

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu

Miriam Cani

Elvana Gjata

Samanta Karavella

Ronela Hajati

Anxhela Peristeri

Mariza Ikonomi

Anjeza Shahini


Tags: Besa Kokëdhima, Besa, Besa Kokdhima, Besa Kokedhima

Besa Kokëdhima in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018