A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa Kokëdhima

Tags: Besa Kokëdhima, Besa, Besa Kokdhima, Besa Kokedhima

Origin: Fier    Residence:        Age: 31   Zodiac sign: Binjaket  
Besa Kokëdhima is a very famous singer and songwriter of Pop music. Origjinën e ka nga Qeparoi i Himares, por eshte rritur në Fier dhe Tiranë ku dhe jeton. Ka studiuar përreth 3 vjet në Angli ku përfundoj gjimnazin. Në përfundim të tij u kthye ne Shqipëri dhe nisi projektin për realizimin e albumit e saj të parë. Vazhdoj shkollen e lartë për administrim biznesi. E rritur ne nje familje qe i eshte perkushtuar biznesit, Besa duket se i ka tradhetuar shijet e prinderve, ne kerkim te vetvetes. Por suksesi i Beses si ...

>> Full biography >>


  • Find Besa Kokëdhima on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  155

Ti Je Festa Ime (2014)

Besa Për Festat... (2013)

Evolution (2009)

Besa (2006)


» Add A Song »


Zejemër
Mos M'le Me Ra
Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj
Amelia
Ti Je Festa Ime
Kokëfortë
Kameleon
Santa Klaus Po Vjen Në Qytet
1, 2, 3
Rreth Pemës Po Këndojmë

Translations (13)


Besa Kokëdhima in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018