A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Besa - Le Të Shkojë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T11:55:49

Song from the album:

"Ti Je Festa Ime"

Song from the album:

"Besa Për Festat..."


Moti Aq I Tmerrshem
Djali Aq I Lezetshem
Dhe Nje Dit Pran Tij Te Shkoj
Le Te Shkoj X3

Refreni
Ne Kete Nate Nata Po Shuhet
Nje Puthje Te Ftohte Ti Ruhen
Te Tregoj Sa Te Me Doje
Le Te Shkoje X3

Dhe Deboren Sfidoj Pa Fat
E Acarte Kjo Nate Me Stuhi
Me Shtrengo Ti Me Perqafo
Deri Ne Shtepi Do Jem Ngroht

Refreni
Kete Nate Nata Po Shuhet
Gjate Ftohtit Ti Ruhem
Dite Pa Ty Kaloj
Le Te Shkoje X3


Lyrics submited by FIORA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018