A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besa - Hangover


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Comments

(0)

10/08/2016

2016-08-10T14:14:09

Music:

Darko Dimitrov

Lyrics:

Olti Curri

Arrangement:

Kledi Bahiti


Kur ti me flet, oh sa pis me bejne fjalet
Sa here me puth, une e di, ke bo' faje
Loja po te ecen mire,
Fundi ka me qen' veshtire
Ti per çdo jave, i ndryshon tatuazhet
Jo emrin tim, me ne trup, mos e mbaj, jo
Loja po te ecen mire
Fundi ka me qen' veshtire
Kjo dashnia t'bon hangover,
A don mo me pi, a don mo me pi?
Kjo dashnia t'bon hangover,
Dije bota esht' e vogel

Ref.:
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Cdo dite do jesh vetem
Do jesh vetem...oh
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Dhe kur te gjesh nje tjeter
Do jesh vetem...oh

Kur ti me flet, oh sa pis me bejne fjalet
Sa here me puth, une e di, ke bo' faje
Loja po te ecen mire,
Fundi ka me qen' veshtire
Ti per çdo jave, i ndryshon tatuazhet
Jo emrin tim, me ne trup, mos e mbaj, jo
Loja po te ecen mire
Fundi ka me qen' veshtire
Kjo dashnia t'bon hangover,
A don mo me pi, a don mo me pi?
Kjo dashnia t'bon hangover,
Dije bota esht' e vogel

Bridge x2
Mos m'thirr baby,
Un jam e njejta, crazy
Po t'shoh une ti ke mbet i njejt,
ti ke mbet i njejte
Ti ke mbet i njejte...
ti ke mbet i njejte!

Ref. x2:
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Cdo dite do jesh vetem
Do jesh vetem...oh
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Dhe kur te gjesh nje tjeter
Do jesh vetem...oh


more...
lyrics.al © 2007 - 2018