A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Besa Morina - Hiqe Ti Masken


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Krah Per Krah"

Participating in

Top Fest 3It's a long time that we try finding the lyrics to "Hiqe Ti Masken" sung by Besa Morina.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Besa Morina attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018