A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besart Halimi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  20
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Besart Halimi is a popular singer. Djaloshi që u bë i njohur në spektaklin e talenteve të rinj “Ethet e së premtes mbrëma” që organizohej vite më parë në Tiranë, sot është ndër këngëtarët më të kërkuar në tregun kosovar. Besart Halimi ka grumbulluar rreth vetes shumë simpatizues që pëlqejnë dhe dëgjojnë muzikën e tij. Këngët e tij të njëpasnjëshme e kanë shndërruar në një këngëtar mjaft të pëlqyer dhe të dëgjuar nga publiku kosovar, veçanërisht nga moshatarët e tij. Në vitin 20...

>> Full biography >>


Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Krayzie Xia

Kasso

Zaim Sejdiu

Jashar Hoxha

Naser Beqiri

Demush Malaj

Trim Jakupi

Muaad

GT

Armend Sherifi


Tags: Besart Halimi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018