A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besart Halimi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  21
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Besart Halimi is a popular singer. Djaloshi që u bë i njohur në spektaklin e talenteve të rinj “Ethet e së premtes mbrëma” që organizohej vite më parë në Tiranë, sot është ndër këngëtarët më të kërkuar në tregun kosovar. Besart Halimi ka grumbulluar rreth vetes shumë simpatizues që pëlqejnë dhe dëgjojnë muzikën e tij. Këngët e tij të njëpasnjëshme e kanë shndërruar në një këngëtar mjaft të pëlqyer dhe të dëgjuar nga publiku kosovar, veçanërisht nga moshatarët e tij. Në vitin 20...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Armend Sherifi

Krayzie Xia

Jashar Hoxha

Kasso

Trim Jakupi

Demush Malaj

GT

Muaad

Merki Buduri

Samson Gjoni


Tags: Besart Halimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018