A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besart Halimi - Kaçurrelja


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  56

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/01/2012

2012-01-29T00:19:02

Video Production:

Pinkmoon Creative

Participating in

Zhurma Show 2012

Participating in

VFM 2012

Participating in

Netët e Klipit Shqiptar 11


Ne lagjen time eshte nje shitore ku
shesin karamela,por kryesorja eshte
puntorja me floket kaqurrela u,
krejt dredha dredha e si ajo ska tjera

Ne lagjen time eshte nje shitore ku
shesin karamela,por kryesorja eshte
puntorja me floket kaqurrela u,
krejt dredha dredha e si ajo ska tjera
kagjurela a aaaaaaaaaaaa kagjurelaaaaaa


nje ty nje mua ti e din se te un te dua
nje ty nje mua ti e din se te un te dua
Onanananananna

Ta dish sa here shitore te shohin kinse
per karamela por kagjurrelja kur te me shohin dalin edhe gjana tjera o si ajo ska tjera krejt dredha dredha ta dish sa here shitore te shohin kinse
per karamela por kagjurrelja kur te me shohin dalin edhe gjana tjera o ma jep kete edhe ate edhe kete edhe ate

kagjurrelaa aaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaaaa
nje ty nje mua ti e din se te dua
nje ty nje mua ti e din se te dua
kagjurrela aaaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaaa
kagjurrelA aaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaa


Lyrics submited by Arbresha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018