A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besart Halimi - Afer


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  38

26/08/2012

2012-08-26T11:04:58

Music:

Florent Boshnjaku

Video Production:

Pinkmoon Creative

Participating in

Zhurma Show 2012


Diçka sec po me mungon
Duhet tia them heret apo von
Tani e kam kete rast
Jo sdua ta humbas
Dua asaj t'shkoj ti flas

Mbeta i shtangur ne vend
Dhe harrova cfare deshta ti them
Ajo me dha nje shenj
Me tha eja kendej
Dua afer te te ndiej

REF:Ouuuuu sa e shkurte ish nata
Afer kur e pata ate
E nuk bere asgje
O sa shume e zgjata
me keto fjale te thata
Fjale qe nuk ishin per te x2

Dicka sec po me mungon
Duhet tia them heret apo von
Tani e kam kete rast
Jo sdua ta humbas
Dua asaj t'shkoj ti flas

Mbeta i shtangur ne vend
Dhe harrova cfare deshta ti them
Ajo me dha nje shenj
Me tha eja kendej
Dua afer te te ndiej

REF:Ouuuuu sa e shkurte ish nata
Afer kur e pata ate
E nuk bere asgje
O sa shume e zgjata
me keto fjale te thata
Fjale qe nuk ishin per te x2


Lyrics submited by  Annonim
more...
lyrics.al © 2007 - 2018