A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besiana Shkodra

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Besiana Shkodra is a popular singer. Muzika ka qene pjese e saj qe nga fillimi jetes. Ka kryer shkollen fillore te muzikes ne Gjilan, instrumentin viole. Besiana vazdhoi muziken edhe ne shkollen e mesme kur pulikoi 2 kenge. Tani ajo studion ne Prishtine ne fakultetin e arteve ne degen e muzikes. Shpresojm te kete me shume publikime kengesh nga Besiana. Më datë 29 Dhjetor 2013, Besiana Shkodra publikon videoklipin "Together", në bashkëpunim me Dardan Ferati. Videoklipi u prodhua n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nita Bahtiri

Liridona Spahiu

Anita Musliu

Fjolla Shala

Dorentina

Qendresa Batllava

Edona Vatoci

Mimoza Mazreku

Edona Gjinaj

Blerina Shera


Tags: Besiana Shkodra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018