A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besjan Gashi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Besjan Gashi is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Më datë 18 Shtator 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Keq Per Ty Kur Flasin". Më datë 25 Tetor 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 15 Prill 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Rri Veq Pak". Më datë 4 Gusht 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Ne Pushime". Në vitin 2007, Besjan Gashi publikon albumin "Amazona Ime". Më datë 11 Shtator 2010, Besjan Gashi publikon videoklipin "Lere Kompjuterin". N...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Fjala E Fundit (2010)

Amazona Ime (2007)


» Add A Song »

Mos Ta Nin
Pa Nafak
S'munden Me Na Nda
Pa Ty Vuaj
Mamasita
A E Din
Lere Kompjuterin
S'ka Inat Ne Dashuri
Jemi Nda
Super Yll


Related Artists:

Blerim Lutfiu (Beli)

Erkan Musliu

Keli

Valon Shehu

Eroll Murati

Shpat Deda

Monny

Izi

Driton Sopa

Fikret Bislimi


Tags: Besjan Gashi, Besian Gashi, Besjani, Besiani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018