A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besjan Gashi
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 36
  • Birthday:
  • 13 September 1981
  • Zodiac sign:
  • ♍ Virgjeresha
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  34

Besjan Gashi is a popular singer. Më datë 18 Shtator 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Keq Per Ty Kur Flasin".

Më datë 25 Tetor 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Ty".

Më datë 15 Prill 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Rri Veq Pak".

Më datë 4 Gusht 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Ne Pushime".

Në vitin 2007, Besjan Gashi publikon albumin "Amazona Ime".

Më datë 11 Shtator 2010, Besjan Gashi publikon videoklipin "Lere Kompjuterin".

Në vitin 2010, Besjan Gashi publikon albumin "Fjala E Fundit".

Më datë 23 Mars 2012, Besjani publikon videoklipin "Hajt Moj Gru...".

Më datë 28 Dhjetor 2012, Besjan Gashi publikon videoklipin "S'ka Inat Ne Dashuri".

Më datë 31 Dhjetor 2013, Besjan Gashi publikon videoklipin "Super Yll". Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 13 Tetor 2015, Besjan Gashi publikon videoklipin "Mos Ta Nin", në bashkëpunim me Seldi Qalliu.

Më datë 27 Shkurt 2016, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Ty Vuaj".

Më datë 3 Shkurt 2017, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Nafak".

Më datë 10 Qershor 2017, Besjan Gashi publikon videoklipin "Jemi Nda". Nurteel dhe Granit Gashi qëndrojnë prapa kësaj kënge, të cilës ia kanë realizuar muzikën. Tekstin e ka shkruar Nurteel së bashku me Ghulon. Anën vizuale të këtij projekti e ka realizuar produksioni XL Films.

Më datë 28 Janar 2018, Besjan Gashi publikon videoklipin "Mamasita", një projekt më ritmik që u dëgjua mjaft shumë nga adhuruesit e muzikës. Projekti në fjalë u punua nga On Records në klip të Endrit Rrahimit dhe Mërgim Garës.

Më datë 29 Prill 2018, Besjan Gashi publikon videoklipin "S'munden Me Na Nda". Muzika e këngës u punua nga Hekuran Krasniqi, teksti u shkrua nga Egzon Pireci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Furtuna.

Më datë 11 Korrik 2018, Besjan Gashi publikon videoklipin "A E Din". Muzika dhe teksti janë punuar nga top producenti, Nurteel, i cili ka realizuar edhe shumë hite tjera në skenën muzikore shqiptare. Klipi është xhiruar nga Alban Selimaj, regjisori i njohur i shumë klipeve.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Add New

Official Profiles

More news about Besjan Gashi »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018