A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besjani - Hajt Moj Gru ...


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/03/2012

2012-03-23T01:16:23

Shuje diriten edhe fli mos me prit se nuk dot vij mbylle deren ti moj gru sonte shum kam me u vonu

Ne saba une ndoshta do te vij pa merak se me shok kam me pij

ref.2
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet

Gruja jem don me u tranu pse ne shpi sdu me shku se din ajo hallin tem se shum ne shpirt kam helm ah moj gru ma mir e ke mem prit skam ku shkoj vij sat zbardh kjo drit

ref.3
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet


Lyrics submited by  sidorela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018