A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Besjan Gashi - Ku Ta Gjej Nje Zemer


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/12/2011

2011-12-23T00:44:58

Song from the album:

"Xixa Xixa"


vetem me shikim te par
dashurohesh si i marr
vitet ikin mbetesh ti
vetem ti dashuri
i thash vetes do t'kaloj
do ta gjej dike njesoj
po te pyes
ti tani
ti tani
nje pergjigje a e di

Reff(2x):
ku ta gjej nje zemer pa dashuruar
ku ti gjej dy sy un n'shikim te par
me mbaruan endrrat pa i jetuar
nuk i besoja un dashurit e mdha

te mendoj qdo dit me mall
dhe mbaj un veten gjall
me shikimet bardh e zi
un e ti edhe ngjyrat more di

Reff(2x):
ku ta gjej nje zemer pa dashuruar
ku ti gjej dy sy un n'shikim te par
me mbaruan endrrat pa i jetuar
nuk i besoja un dashurit e mdha

Ku ta gjej nje zemer
Ku ti gjej dy sy un
Me mbaruan endrrat

ku ta gjej nje zemer pa dashuruar
ku ti gjej dy sy un n'shikim te par
me mbaruan endrrat pa i jetuar
nuk i besoja un dashurit e mdha

Ku ta Gjej nje Zemer


Lyrics submited by  aLii006
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018