A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Besjan Gashi - Dashnia E Pare


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2016

2016-12-13T16:00:04

me i pas un mend e sodit
kur me ty jam kan
zemren nuk ta kisha dhan

me i pas un mend e sodit
kur dola me ty
zemren nuk ma kishe thy

oj dashnija jeme e pare
me puthjen e pare
buzet mi dogje zjarr

nga mashtrimet e merzia
u vra dashuria
dashurova nje tradhtare

oj dashnija jeme e pare
me puthjen e pare
buzet mi dogje zjarr

nga mashtrimet e merzia
u vra dashuria
dashurova nje tradhtare

kur mos i degjofsha
fjalt qe mi ke thane
asnji premtim nuk e mban

ste kujtoj nje dite te mire
asgje per mu mbur
ty mos te pafsha kure

oj dashnija jeme e pare
me puthjen e pare
buzet mi dogje zjarr

nga mashtrimet e merzia
u vra dashuria
dashurova nje tradhtare (x3)


Lyrics submited by berlindaist1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018