A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besjan Gashi - Mamasita


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/01/2018

2018-01-28T11:34:36

Lyrics:

FuegoSorry, this song lyrics is not yet available "Mamasita" sung by Besjan Gashi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Mamasita".
The music video from Besjan Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Dabesst. We wish that's the lyrics you are looking for:

Rep.1 (DaBesst):

... E omël
E bukur e bile hot shum
E nguci, i gjuna
i foli po ajo prap shun
... Un jom i gatshum
Zemer ti a je ?
... Hajt mos e zgat shum
Po du aventur t're
.. Kur t'kqyri ty babe
Syt 8she si t'hutit
Ty ti kisha dhon kejt
Edhe passin e facebookit
... Kuku
sa e dhone mas shopingut
... qa je tu prit
bonu Queen e kti Kingut
... Hey
Mamasita m'kalle
... Po do me m'qmend
Kur kalon para mahalle
... Per inat tem
Ja nis e ec ma kadale
Po du me t'njek
Amo valla po m'vjen marre
... Spom jep pergjigje
Po m'len me t'prit
Po ti me kast po ma bon
... Amo tash
Un po du me dit
Edhe po du me t'thon

Reff.(2x)DaBesst:

Hey MAMASITA, a ka me ardh dita
kur ki me m'thon PO, edhe mos me m'lon me t'prit mo
Hey MAMASITA, hajt se u mërzita
për veti du me t'bo, veq un e ti me hup dika

Rep.2 (Blend):

MAMA, MAMA, MAMA, MAMA
MAMASITA po du mu kon i yti veq hajde
24/7 rrina bashk, e bohmi high se
jeta o e shkurt, duhet pak mu gut bejb
po mi rollit trut, pi menve me m'lujt kejt
n'secilin hap, qe e bon po shkelqen
m'pelqen, mnyra qysh po kesh edhe qysh po kcen
spom nxen veni ven
sonte tkisha thirr me dal, po se di a vjen
menemadhe po nuk ka lidhje, se prap ti je
e veqant dije, po t'vi permas si hije
... mos meno gat, po hajde ma ngat
t'ishe kon presidente, t'kisha majt n'qdo mandat
... ama veq ni shanc, un ty po du me tpas
po ti po rrin n'distanc, se ti po do me m'plas
... a vjen momenti
neper qytet me dal, me mu mu en ti

Reff.(4x)DaBesst:

Hey MAMASITA, a ka me ardh dita
kur ki me m'thon PO, edhe mos me m'lon me t'prit mo
Hey MAMASITA, hajt se u mërzita
për veti du me t'bo, veq un e ti me hup dikamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018