A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besjan Gashi - S'munden Me Na Nda


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/04/2018

2018-04-29T15:01:36

Music:

Hekuran Krasniqi

Lyrics:

Egzon Pireci

Arrangement:

Alban FurtunaSorry, this song lyrics is not yet available "S'munden Me Na Nda" sung by Besjan Gashi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "S'munden Me Na Nda".
The music video from Besjan Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Zidan Limani & Sanie Limani. We wish that's the lyrics you are looking for:

-Z:Jemi cifti dashuruar por te gjith mbajn fer ne sy prej inati per tna nda bisedojn per dredhi 2x hey hey hey hey
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashuru 2x
-Z:Gjithmon me ironi bisedojn kur na takojn kur na shohin dor per dore si barut eksplodojn 2x
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashuru 2x.....
lej lej lejle lejle lejle lej lej lej le lej le lejle lejle lejle lej lej........
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashur 2xu .....more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018