A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


Tema: Poezi Për Shkollën

Dita E Shkolles

Dita E Shkolles E Festojm Ne
Ne Desivojc Ne Poliqk
Mbi Tok E Mbi Dhe

Diten E Shkolles
Diten E Te Ndriquarit
Kjo Dit Eshte Jona
Nje Dit Nje Fjal Guri

Urime Festa E Dites Te Shkolles
Ju O Miq Te Mij
Kete Dit Te Qmuar Si Te Ishte Pavarsi.

- Beslinda Shurdhani


- Submitted by Beslinda Shurdhani -

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  55

lyrics.al © 2007 - 2018