A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dita E Kosoves

Luftuam sa mundem
kosoven ta lirojm
edhe nese duhet prap
do te vazhdojme te luftojm

po bertasin serbet
qeshte kjo dit qe na ra
eshte shteti jon kosov
qe pavarsin e saj sot e shpall

amerika nderhyri
na dha dyher me shum drit
ju falemderuam shum
qe kosova sod ka me shum liri

- poem written by Beslinda Shurdhani


- Submitted by Beslinda Shurdhani -

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018