A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kosov Krenare

Kosove legjendare
kosove krenare
Krenohet shqiptari
Jeten qe ta fali

Lirin na solle
Kurr nuk u pendove
Pavarsi lirike
Kosove Demokratike

Te dua kosove
me shume se gjithqka
E dua lirin tende
Se Ne kosove jetojm na

- poem written by Beslinda Shurdhani


- Submitted by Beslinda Shurdhani -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018