A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besnik Salihu

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Besnik Salihu is a popular singer. Besniku eshte lind ne fshatin Ujz te Gjakoves ne nje familje te thjeshte por te madhe. Deri me 14 Vjet ishte ne Kosov mandej erdhi me familje ne Zvicer ne kohen e luftes. Tani vazhdon te merret me muzike ne kohen e lire. Rrjedh nga nje familje muzikantesh, eshte i martuar dhe ka 2 vajza (Diellza dhe Gresa). Në vitin 2014, Besnik Salihu publikon albumin "Ta Dhash Zemren"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Liridon Sefa

Liridon Hoti (Liri)

Leo

Trim Jakupi

Adrian Rusta

Driton Sopa

Hajrush Kryeziu

Big Boy Niti

Armend Shabani

Armend Sherifi


Tags: Besnik Salihu, Besnik Salihi, Besmir Salihu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018