A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
BeyonceTags: Beyonce, Beyoncé Knowles
Origin: Houston    Residence:        Age: 35   Zodiac sign: Virgjeresha  
Beyonce is a very famous international artist in rhythmic music. Beyonce Giselle Knowles filloi të këndonte në moshën 7 vjeçare. Në moshë të re ajo merrej me kërcim dhe këndonte në kishë. Beyonce dhe kushërira e saj Kelly Rowland u takuan me Latavia Robertson dhe së bashku me Letoya Lucket krijuan grupin Destinys Child. Grupi u shfaq për herë të parë në vitin 1990 dhe në një periudhe 10 vjeçare shiti 33 milionë kopje në botë dhe fituan shumë çmime Grammy. Në 2001-shin Beyonce luajti disa role në filma dhe u bë... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  12

» Add A Song »


 :: Crazy In Love ::  
 :: If I Were A Boy ::  
 :: Drunk In Love ::  
 :: Halo ::  
 :: Broken Hearted Girl ::  
 :: Love On Top ::  
 :: Who Run The World(girls) ::  
 :: I Was Here ::  
 :: End Of Time ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote