A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Bang

Tags: Arber Gjikolli, Big Bang Beats, Big Beng Beats

Big Bang is a very famous songwriter. Arbër Gjikolli, i njohur ndryshe si Big Bang Beats, është pjesëtari i tretë i grupit KAOS. Tash e shumë vite Arbri jeton në Londër ku vazhdon edhe punon. Është producenti i hiteve më të mëdha të cilat kanë bërë një boom vitet e fundit. BigBang, siç duket tashmë e ka në duar atë se çka kërkon publiku shqiptarë. Ai ka bërë hite të ndryshme si këngën “Shko” nga Ermali, Lumi dhe Ledri, që ishte fituese e Top Fest 12, e shumë këngë të tjera. Der...

>> Full biography >>


  • Find Big Bang on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

More Songs

Loading... Please wait
See More


Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017