A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Bang (Arbër Gjikolli)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Big Bang (Arbër Gjikolli) is a very famous songwriter and producer. Arbër Gjikolli, i njohur ndryshe si Big Bang Beats, është pjesëtari i tretë i grupit KAOS. Tash e shumë vite Arbri jeton në Londër ku vazhdon edhe punon. Është producenti i hiteve më të mëdha të cilat kanë bërë një boom vitet e fundit. BigBang, siç duket tashmë e ka në duar atë se çka kërkon publiku shqiptarë. Ai ka bërë hite të ndryshme si këngën “Shko” nga Ermali, Lumi dhe Ledri, që ishte fituese e Top Fest 12, e shumë këngë të tjera. Der...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Gjiko

(His brother)

REDBOX Entertainment

(Current leader)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Florent Boshnjaku

Gojart Ferati

Arianit Palaj

Mithat Sadiku

Timo Flloko

Fatmir Muja

Alban Furtuna

Alfred Sula

Enis Presheva

Valentin Veizi


Tags: Arber Gjikolli, Big Bang Beats, Big Beng Beats

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018