A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bijt E Sefes

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20
Bijt E Sefes is a popular group/singers of Rhapsodic Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kenge Atdhetare Vol.1

Liri Thrret Edhe Shqiptari

Kenge Atdhetare Vol.2


» Add A Song »

N'dardani Bjen Një Tupan


Related Artists:

Vellezerit Zogaj

Vellezerit Bardheci

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Rapsodet E Hasit

Rapsodet E Lumes Kukes

Vllezrit Lamallari

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Hajvalia

Vellezerit Gashi

Vellezerit Lleshi


Tags: Bijt E Sefes, Bijte E Sefes, T'bijt E Sefes, T'bijte E Sefes, Osman Mleqani, Sefë Mleqani, Sefe Mleqani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018