A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bilbilat E Mushtishtit

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Bilbilat E Mushtishtit is a popular group/singers. Në vitin 2003, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit". Në vitin 2005, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Bilbilat E Mushtishtit". Në vitin 2005, Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati publikojnë albumin "Bilbilat Per Ju". Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Potpuri Me Yjet (2006)

Bilbilat E Mushtishtit (2005)

Bilbilat Per Ju (2005)

Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit (2003)


» Add A Song »


Related Artists:

Shkurtja Shyhreti Remzia

Principata3

Tornados

Stupcat

Hithat

Etno Classic

Rock Gjinis

Aragona Band

Future Steps

King Records


Tags: Bilbilat E Mushtishtit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018