A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bimi Mustafa

Choose star rating

Rating:  2.9 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Bimi Mustafa is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Më datë 4 Shkurt 2008, Bimi publikon videoklipin "Tak Tak Per Ty". Në vitin 2010, Bimi publikon albumin "Dashuria Me Zemër". Në vitin 2011, Bimi publikon albumin "Kërçovare Moj Drenush". Në vitin 2012, Bimi publikon albumin "Tallavaja është Ilaç". Më datë 8 Gusht 2013, Bimi publikon videoklipin "Shihet Ashiqare", në bashkëpunim me Mera Zymeri & Mc Lummy. Më datë 8 Prill 2014, Bimi Mustafa & Fikret Feta publikojnë videoklipin "Uskan...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

O Sa Mire Ne Vendin Tone (2015)

Tallavaja është Ilaç (2012)

Kërçovare Moj Drenush (2011)

Dashuria Me Zemër (2010)


» Add A Song »

Mekatare Me Ke Dale
S'mundeni Me Na
Hip Hop Tallava
Dridhe Dridhe Belin
Shihet Ashiqare
Ndalu Zemer
Tak Tak Per Ty
Uskana Marshon


Related Artists:

Isa Neziri

Muhamet Sejdiu

Astrit Zikolli

Qamil Hondozi

Ruzhdi Durmishi

Ahmet Mehmeti

Florimi

Bashkim Spahiu

Safet Igrishta

Suad Zulbeari


Tags: Bimi Mustafa, Bimi Kercova, Bimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018