A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Black'1

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Black'1 is a singer of Hip-Hop music. Më datë 11 Nëntor 2014, Black'1 publikon videoklipin "Si Dje Si Sot". Më datë 15 Maj 2016, Black'1 publikon videoklipin "Prape", në bashkëpunim me Donika....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Noname

E'z

B1azy

RGS

Noend

AlbaWizzy

Lirik

Jordan

Mc Rige

Val


Tags: Black'1

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018