A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Black Fish Entertainment

Tags: Black Fish Entertainment

Black Fish Entertainment is a very famous studio and video production. Black Fish Entertainment ( dikur Gramafon Entertainment ) , eshte ndermarrje qe punon ne shume segmente te industrise kreative. E ndertuar konform perllogaritjeve te nevojes se tregut, mundeson jetesimin e ideve kreative profesionale sikurse dhe shperndarjen e tyre efektive pas realizimit. Ne Black Fish Entertainment ka artiste qe menaxhohen, antare tjere qe punojne ne prodhim dhe te tjere te angazhuar ne sferen e publikimit dhe distributimit. Ne...

>> Full biography >>


  • Find Black Fish Entertainment on social networks:
Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018