A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BlackLion

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  78
  • Origin:
  • Isniq 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: BlackLion is a popular singer of Hip-Hop music. Diamant Sinanaj vjen nga Deqani jeton ne Fushë Kosovë. Shkon ne shkollen "Hivzi Sulejmani" ne Fushkosovë. Ai në daten 7 shkurt 2010 përjetoi një ngjarje shum të rënd për njeriun vdekjën e babait të tij i cili ishte luftetar në luften e Kosovës kunder armikut serb 1999. Perndryshe ai njihet me talent te madhë në fushen e muzikes RAP. Më datë 16 Shkurt 2012, Boldd publikon videoklipin "Edhe Pse Me Ty Nuk Jam", në bashkëpunim me BlackLion. Në ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tensioni G

Groff

Niil-B

Gold Mc

Bonsaton

Blasta

Cyclone

Simba

Lantistar

SK


Tags: Blacklion, Black Lion

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018