A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blasta - End Of Time  (Feat. Gezim Gashi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2013

2013-07-06T15:16:11

Featuring

Gëzim Gashi

Song from the album:

"Blasta La Vista"


Ref.we can do whatever you want
cause ill never leave till the end of time
woman I will hold you tight
and be there till the end of time

You know we can do
whatever u want us to
everyday and everyweekend boo
stick ourself together
and just break through
life is nothing
but a race so Im on it
to win It with you yeah
another cute little thing about you is
when your green eyes turn blue
ow they so green make me sneeze like
love you anything you asked
I gave it to you
even the stars yeah I brought them down
for you

Ref.we can do whatever you want
cause ill never leave till the end of time
woman I will hold you tight
and be there till the end of time 2x

dita e re nis and we still believe
une menoj diten kur na jena lidh
mkujtohen syte e tu ndrite
hala ajo pamje mshendrit
nsy sikur ate dite
mbon mu ni fly
mu ni hot mu njersit
pa e qu goten e par nihna i pit
what a drama e kqyri nsy
e i thom ama
vjen fundi pjesa qe mas paku e du
koha kur vjen met thon shihem neser tdu

Ref.we can do whatever you want
cause ill never leave till the end of time
woman I will hold you tight
and be there till the end of time 3x


Lyrics submited by ElitaShala
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018