A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blasta - Janari


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  59

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/02/2015

2015-02-13T18:19:45

E di qe nuk jena bashk mo
Për gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

Dita parë me ty, ftoft çfar acari
Trupat akull e na dyt shtrit n'bari
Tu mkqyr n'sy m'thojshe je i pari
Harrova qe ke janari, se mrena mu dhez zjarri..
Kalun vjet bashk po sot mo nuk jena
Saher i kujtoj un thell mrena thena,
Thell mrena prena, gjaku ngrihet n'vena
Pikpytje kena pse kurxho mo s'jena?
Asni t'keqe kurr sta kom bo pi qefit,
Ndur i patem na zemrat e njani-tjetrit,
Yeah, kto jan fjal prej t'vertetit
Dashnin qe kom per ty sun e tret as kripa detit.
Syt e tu t'gjelbert sikur gjethe vere,
I laga kur gabova un, e ti u therre
Fjalt e mia mo nuk paten kurfar vlere,
T'lutna falma piken e cdo loti qe e derdhe..

Ref: E di qe nuk jena bashk mo
Per gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

O-ooo zemra ty te do,
O-oooo vec teje asnjo ...

Nata ftoht esht pa ty
Shtrati ftoht esht pa ty
Shpirti m'kan se shpejt u thy
Ti bon drit n'syt e mi,
Sot se nijn vesht e mi,
Zonin tan si melodiiii...

Ref: E di qe nuk jena bashk mo
Per gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

O-ooo zemra ty te do,
O-oooo vec teje asnjo ...


Lyrics submited by MedArd
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018