A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bledar Hoxhaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19
BIOGRAFIA: Bledar Hoxhaj is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 26 Prill 2013, Bledar Hoxha publikon videoklipin "O Pasha More Pasha". Më datë 30 Mars 2015, Bledar Hoxha publikon videoklipin "Moj E Bukura Marine". Më datë 21 Qershor 2017, Vojsava Alia & Bledar Hoxhaj publikojnë videoklipin "Fjalet E Nenes"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Redi Penko

Sokol Fejza

Gramoz Tomorri

Elton Qeraj

Emiljano Dhe Grupi

Gerti Hyka

Vasillaq Gremi

Fatos Xhaferi

Refat Sulejmani

Ylli Alushaj


Tags: Bledar Hoxhaj, Bledar Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018