A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bleona Hasani

Choose star rating

Rating:  1.7 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Bleona Hasani is a singer of Pop & Kids music. Më datë 2 Dhjetor 2016, Bleona Hasani publikon videoklipin "Vendi Im". Muzika e këngës u punua nga Sinan Kajtazi, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Më datë 22 Korrik 2017, Bleona Hasani & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Takimi I Fundit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edisa

Elona Sadiku

Dea Qerimi

Anna Gjebrea

Alma Koleci

Fjolla Loku

Katrin

Selvije Vehapi

Antuina

Sara Maloku


Tags: Bleona Hasani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018