A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Bleona Qereti - Edhe Nese Mushni Qajat  (Feat. Adelina Ismajli)


Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/03/2009

2009-03-26T00:04:50

Featuring

Adelina Ismaili


(adelina ismajli)

ti ti tiiiiiiiiiiiiii je ma e mira tttt hahahaa mmmbylle ojojoj bleoonnn se ses e une jam ma e mir hhhaaa adelina osht ma e mira adelina ismajli mbyylle.......

(adelina ismajli)
reff:

hahhahah me shtini me kesha ti je budalic e qefin tond pe boon menon se ti je ma e mira n booot oj katunar ik se ti qiva rooopt ti e din vet n komjuter veten e kliokn niqim her n dit

(bleona qerreti)

kush moj m fal adelin se ty kur kush n bott sen ta kalooon keiit munohen po smojn m fal se t kom zemer m fal a loqk t komm m fal m fal m fal oj Lloqk ma e mira je........

reff:

m fal m fal oj adelin m fal m fal oj adelin m fal veq mos m rrej pash zotin pash keit pash zanfinnen q sm rrenn moj ti jap 100000$ veq mos m rrej........

(adelina ismajli)

sjam nxorr per 100000$ tuat se kurr sm ke dhan as nuk ka met lan mem dhan se mas pari si ki hiq qato 100000$ q memi dhan edhe ec mytu oj rrespii....

( blona qerreti)

ani ani bre adelin qysh t thujsh ti kena po thom me vet me veti pe ha naj ka si LEONORA JAKUPI nani kuku per mue m qan kjo......

(adelina ismajli)

Qajuuuuuuuuuu oj rrespia e zez kurrva niher

(blona qerreti)

Ok Ok qysh t thuj oj adelin se najka pom myt myt myt


Lyrics submited by Eerzza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018