A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Gashi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Blerina Gashi is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Më datë 22 Tetor 2016, Blerina Gashi publikon videoklipin "Dashuri Dhe Xhelozi". Në vitin 2016, Blerina Gashi publikon albumin "Live 2016". Më datë 18 Prill 2017, Blerina Gashi publikon videoklipin "Lamtumirë". Më datë 27 Tetor 2017, Blerina Gashi publikon videoklipin "Kuq E Zi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Remzije Strumcaku (Rema)

Drandofile Rama (Filja)

Shemsie Gashi

Arbnore Kleçka

Majlinda Topanica

Xhevahire Bytyqi

Vjollca Selimi

Edona Bujari

Fate Berisha

Leta


Tags: Blerina Gashi, Rina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018