A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  321
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Blero is a very famous singer, songwriter and producer of Pop music. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu". Blero thote se nuk ka menduar kurre se do te arrije kaq sukses te madh dhe "celes" per kete e konsideron punen me njerez te duhur. "Memli Krasniqi eshte shtylla e suksesit tim ne Kosove, eshte i vetmi qe e pyes per gjithçka, eshte profesionalist i vertete" thote Blero, adhu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Tara Muharremi

(His daughter)

Mishmash Entertainment

(Current leader)

Blero Ent

(Former leader)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Fiksimi Im (2013)

Tara (2010)

Dashurova (2007)

Falma (2007)

Blero (2006)

Bashkë (2005)

Hapi I Pare (2004)


» Add A Song »

Plaga Ime
N.U.N
Nje Dite
Fotografia
Mbylli Syte
5
Athu
Bingo
Per Ty
Jo Jo

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (14)


Related Artists:

Hekuran Krasniqi

Vedat Ademi

Ermal Meta

Alban Skenderaj

Ermal Mamaqi

Flori Mumajesi

Labinot Tahiri (Labi)

2po2

Getoar Selimi

Genc Prelvukaj (Gentz)


Tags: Blero, Blerim Muharremi

Blero in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018