A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blero Feat. Muharrem Ahmeti

Per Ty ➡ For You

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Almewhit


Per Ty

Blero:
Jo mos pyt, mos pyt qa kom pi sot
Se nali qefin, deri t'qel mengjesi
Sdu me ni, sdu me ni per kurgjo
Gotat jan plote, e ftyren po ta shoh
Se une ty tkom, ty tkom mat bukren
Mos u largo, rri me mu tlutem
Se veq ti je, ti je arsyja pse une dal e pi, e boj veq per ty

Muharremi 2x:
Edhe pse ti je me tjetrin,
nuk po du me ta prish qefin
Veq ni gote per kohet tona,
let bohet qka t'bohet

Blero:
Me mjafton, qe pot shoh afer
Ti ma bon, mat bukur naten
Mos harro, nuk ki me pas kurr
Dashnine, qe ta dhash veq une
Vetem ty se, ty tkom mat bukren
Mos u largo, rri me mu tlutem
Se veq ti je,
ti je arsyja pse une dal e pi,
e boj veq per ty

Muharremi 2x:
Edhe pse ti je me tjetrin,
nuk po du me ta prish qefin
Veq ni gote per kohet tona,
let bohet qka t'bohet


For You

Blero:
Don't ask ,don't ask how much I drunk today
don't stop the fun , until sunrises the morning
don't want to listen don't wan't to listen for anything
glasses are full, am seeing your face
cuz I have you, I have you the prettiest
don't go away, stay with me please
cuz just you are, you are the reason why I go out and drunk and do
just for you

Muharremi 2x:
Even you are with the other,
don't want to break the fun
just a glass for ourpast times,
let it to become what becomes

Blero:
It's enough that am seeing near me,
you make my night better,
don't forget, u won't have never the love that just I gave . cuz I have you,
I have you the prettiest
don't go away, stay with me please
cuz just you are,
you are the reason why I go out and drunk and do

Muharremi 2x:
Even you are with the other,
don't want to break the fun
just a glass for ourpast times,
let it to become what becomes

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018