A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Jo Jo  (Feat. Onat)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  271

27/06/2015

2015-06-27T17:58:53

Featuring

Onat

Music:

Elephant

Lyrics:

Chipsi

Lyrics:

Onat

Video Production:

Asha

Participating in

Zhurma Show 2015
[BLERO:]
Pranë pasqyrës vet qëndroj,
Më asgjë nuk është njësoj,
Me mungon prania jote,
Dua t'shoh por stë shoh dot,
Sdua t'qaj e m'dalin lot,
Po eci n'zjarrin e ksaj bote,
Ti ishe dje por sot nuk je,
N'vendin tim ,ti kën e ke,
Më thuaj,
Që ti them se e deshta shume,
t'Fala dashuri pafund,
Me syt e huaj.

REF.:
Ti mere forcën,
Dhe më thuaj,
Se per ty jam një i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do të kthehesh e penduar,
Zemër thyer e lënduar,
PO , do t'më kërkosh që të të fali.

[ONAT:]
Pse pi mshef ndjenjat bonu qfare je,
Pse pe rren veten fol qa po ndjen,
Njeri nuk o guri krejt kena ndjejn,
Thjesh thuje qfare je,
AHHA,
Ama dorën edhe qoje gotën nalt,
AHHA,
Ti pe din per ty vi krejt botën e marr,
AHHA,
Bona i pa ftyr edhe si thom mfal
A ka plus Bota tjera se për ty vi tonat un i mar
Për momentin je mali jem po vi po tmar
Me mar komplet Malin futja rakin a bohet skandal
Ti je malli jem perfundojna n'spital
Ti je gac e kallt tlutna mos u nal

REF.:
Ti mere forcen,
Dhe me thuaj,
Se per ty jam një i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do të kthehesh e penduar,
Zemer thyer e lënduar,
Po, do t'me kerkosh që të të fali.

Më kerkosh që të të fali.


Lyrics submited by ALT'inaChords

[BLERO:]
Pranë pasqyrës vet qëndroj,
Më asgjë nuk është njësoj,
Me mungon prania jote,
Dua t'shoh por ste shoh dot,
Sdua t'qaj e m'dalin lot,
Po eci n'zjarrin e ksaj bote,
Ti ishe dje por sot nuk je,
N'vendin tim ,dike e ke,
Me thuaj,
Qe ti them se e deshta shume,
t'Fala dashuri pafund,
Me syt e huaj.

REF.:
Ti mere forcen,
E me thuaj,
Se per ty jam nje i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do te kthehesh e penduar,
Zemer thyer e lenduar,
PO , do t'me kerkosh qe te te fali.

[ONAT:]
Pse pi mshef ndjenja bonu qfare je,
Pse pe rren veten fol qa po ndjen,
Njeri nuk o guri krejt kena ndjen,
Thjesh thuje qfare je,
AHHA,
Ama doren edhe qoje goten nalt,
AHHA,
Ti pe din per ty vi krejt boten e marr,
AHHA,
Bona i pa ftyr edhe si thom mfal
A ka plus Bota tjera se per ty vi tonat un i mar
Per momentin je malli jem po vi po tmar
Me mar komplet Malin futja rakin a bohet skandal
Ti je malli jem perfundojna n'spital
Ti je gac e kallt tlutna mos u nal

REF.:
Ti mere forcen,
E me thuaj,
Se per ty jam nje i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do te kthehesh e penduar,
Zemerthyer e lenduar,
Po, do t'me kerkosh qe te te fali.

Do m'kerkosh qe te te fali.


more...
lyrics.al © 2007 - 2018