A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bleta Brovina

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  30
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bleta Brovina is a popular singer of Pop music. Bleta njihet per zërin e saj unik dhe të ëmbël, por edhe për stilin dhe vijat trupore. Karrierën e filloi me këngën e saj të parë "Harro". Më datë 11 Korrik 2016, Bleta Brovina publikon videoklipin "Sa Najs". Teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Më datë 18 Dhjetor 2016, Bleta publikon videoklipin "Shume Lehte". Teksti u shkrua nga Vig Poppa. Më datë 1 Prill 2017, Bleta publikon videoklipin "Ti Kom Fal". Muzika e...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fiorela Sahiti

Nita Latifi

Kallashi

Rina Balaj

Elita Rudi

Nikka

Eronida

Fatjona Kuçi

Ariana

Marigona Jelliqi


Tags: Bleta Brovina, Bleta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018